Pierwsze wypełniacze do ust czy tatuaż na ustach

Pierwsze wypełniacze do ust czy tatuaż na ustach

Jeśli planujesz metamorfozę ust, chciałbyś mieć większe usta, uwydatnić kształt i kolor, odpowiednia kolejność zabiegów daje najlepsze efekty.

W większości przypadków zalecamy najpierw pomalowanie ust. Przede wszystkim dlatego, że rezultaty makijażu permanentnego utrzymują się dłużej niż wypełniacze do ust. Zwykle pigment utrzymuje się w skórze około 2-5 lat. Wypełniacze do ust utrzymują się 6-12 miesięcy, w zależności od osoby. Dlatego makijaż permanentny determinuje długotrwały kształt Twoich ust.

Nawet po zniknięciu wypełniaczy możesz cieszyć się ładniejszym kolorem i kształtem. Jeśli chcesz, zawsze możesz wykonać kolejny zabieg wypełniania ust.

Sprawdź: kwas hialuronowy Świecie

Podczas wykonywania makijażu permanentnego ust lekarz poprawi nierówny kształt, jeśli zajdzie taka potrzeba i nada świeży kolor. Po wygojeniu możesz udać się do lekarza medycyny estetycznej, który doda pełni Twoim ustom.

Jeśli boisz się posiadania zbyt dużych ust, możesz zaopatrzyć się w mniejszą ilość kwasu hialuronowego tylko po to, by je nawilżyć. Będą wyglądać zdrowo i młodziej.

Kiedy polecamy zacząć od wypełniaczy ust?

W rzadkich przypadkach, np. gdy klientka ma dużo zmarszczek i pęknięć na ustach, zaczniemy od ostrzykiwania ust, aby wyrównać strukturę ust dla lepszego zachowania pigmentu. Każdy klient ma inne potrzeby i cele, dlatego konieczna jest konsultacja przed zabiegiem.