Wynajem laptopów – najlepsze laptopy do gier

laptop z wynajmu laptopów

Wynajem laptopów – najlepsze laptopy do gier

Dzięki niesamowitej grafice, żywym wyświetlaczom i doskonałemu dźwiękowi laptopy do gier oferują wciągającą rozrywkę w poręcznym, przenośnym opakowaniu. Laptopy te mogą być zintegrowane z większymi ekranami, aby zwiększyć wrażenia z gry.

Zanim jednak zabierzemy się do wyboru samego laptopa – dobrze jest pomyśleć nad odpowiednią wypożyczalnią. Wynajem laptopów wynajmowi laptopów nie jest równy. Nie będzie dobrym pomysłem wpisanie w wyszukiwarkę: “wynajem laptopów” i kliknięcie w pierwszą lepszą pozycję. Powinnieśmy zrobić odpowiednie badanie rynku. Po tym procesie przychodzi wybór konkretnego laptopa, jednak jest ich tak wiele…

Z tak wielu opcji i funkcji, może to być trochę przytłaczające, aby wybrać jeden, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i budżetu. Zrobiliśmy trochę badań i oto nasze zalecenia.

 

Najlepsze laptopy do gier w niskiej cenie wynajmu

Dell G3

Wynajem takiej maszyny zaczyna się od 750 złotych, Dell G3 jest idealny dla studentów i graczy szukających niedrogiego laptopa do gier, który nadal będzie w stanie uruchomić najnowsze tytuły. Ten laptop jest jednym z najtańszych systemów dostępnych dziś na rynku, który korzysta z dedykowanego GPU. Chociaż ma „tylko” Intel Core i5-8300H i 8 GB pamięci RAM, to ma też potężny Nvidia GeForce GTX 1050 Ti, co oznacza, że może uruchomić najnowsze gry na standardowych ustawieniach szczegółów. Wynajem laptopów (a raczej ludzie zajmujący się wynajmem laptopów) pomogą Ci ze wszystkim – wystarczy zapytać.

 

Sprawdź: wynajem laptopów

 

Dell XPS15

Każdy człowiek zajmujący się wynajmem laptopów powie Ci, że jest to odpowiedni model dla tych, którzy chcą laptopa do gier oraz do pracy. Przy cenach zaczynających się od 1000 złotych, XPS15 jest doskonałym przykładem ultraprzenośnego laptopa. Standardowo wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Core i5-8300H, który można rozbudować do sześciordzeniowego Core i7-8750H, jeśli potrzebna jest dodatkowa moc. Karta grafiki GeForce GTX 1050 zapewnia wystarczającą ilość miejsca do komfortowej pracy w najnowszych grach na średnich i wysokich ustawieniach, ale podobnie jak G3, może mieć problemy z grami w rozdzielczości 4K. Wynajem laptopów do dobre rozwiązanie. Wynajem tego laptopa to rozwiązanie idealne.